Nis 'Love Story', Alketa prezanton 2 opinionistet qe do gjykojne vajzat dhe Saimirin

0 Просмотры
Издатель
#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow rtvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen
Категория
Драмы
Комментариев нет.